İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - seotanitim

Sayfa: [1]
1
Faydalı siteler / Doğal lezzetli yöresel ürünler
« : 10 Mart 2019, 06:20:57 »
Artık maalesef sağlıklı beslenmek hiç kolay değil. En güvenilir gıda markalarında bile ambalaj ürünü olduğu için maalesef sorunlar çıkıyor. Bu tip sorunlar ile karşılaşmamak için ya kendiniz üretip tüketeceksiniz yada çok güvendiğiniz kendi kasabınız , manavınız ve tanıdıklarınız olacak ki sağlıklı, organik doğal ürünler tüketebilesiniz.Tabi bir yandan da İnternet çağı geliştikçe gelişiyor. Artık canınızın çektiği bir yiyecek içecek varsa Türkiye'nin hatta dünyanın bir ucundaki şehirde hatta köydeki ürünü İnternet üzerinden alabiliyorsunuz. Bugün size ülkemizin en güzel illerinden biri olan Tokat ilimizde doğal, organik ve sağlıklı beslenmeniz için ev yapımı ürünler satan bir site tanıtacağım. Site üzerinden kolaylıkla dilerseniz kredi kartı ile yada havale ile sipariş verebilirsiniz.İşin en güzel yanı da şu; ürünlerin tamamı organik. Dilediğiniz Tokat ilimize has yiyeceklere bu siteden ulaşabilirsiniz. Organik ürünler tüketmek istiyorsanız altta verdiğim siteyi biran önce ziyaret etmenizi öneririm. Ben özellikle Tokat iline has olan bez sucuğu öneririm mükemmel ötesi bir lezzeti  var.https://www.yorenizden.com/

Sayfa: [1]

Rakipleriniz, siz 1 projeye teklif hazırlarken 10 projeye hazırlıyorlar.

Hem de sizin 10 da biri maliyetine.

Sebebini öğrendiniz, onlara yetişmeye niyetiniz varsa, hemen arayın.

mekanik tesisat metraj, keşif, yaklaşık maliyet yazılımı        AVANTAJLARI
  • En az 10 kalifiye personel almış kadar performans artışı sağlar. Alttaki videolardan görebileceğiniz üzere programın hızına aslında 100 adet personelle bile yetişmek imkansızdır. Örneğin: 20 km boru, 10 000 adet sprink metrajını, mahal cetveli dahil olarak 5 dakikada çıkarmak gibi.
  • 1 kalifiye personel maliyeti aylık 5 000 TL civarında olduğu düşünülürse, 10 adet personel maliyeti aylık 50 000 TL olmaktadır. Bu yüzden program ücreti önemsenmeyecek kadar azdır, zaten kendisini 1-2 saatte amorti etmektedir.
  • Hızlı ve hatasız şekilde metraj ve keşif çıkartır.
  • Vakit yetmediği için gelen işleri kaçırma problemini ortadan kaldırır.
  • Ayda 1-2 olan teklif verme adedini 20-30 lu rakamlara çıkartır. Bu sayede iş alma olasılığınız en az 10 kat artar.
  • Rakipleriniz programımızı kullanıyorlar ve bu saydığımız bütün avantajlara sahipler ve sizin rakiplerinizle mevcut metotlarla rekabet edebilmeniz mümkün değildir. Ancak programımızı kullanarak onlarla eşit şartlarda rekabet edebilirsiniz.
  • Personelin çalışma şevkini arttırır. Uykusuz, gece-gündüz iş yetiştirebilmek için sürekli yoğun tempoda çalışmaktan bıkmış, bunalmış personelin verimi düşer, hata yapma ihtimali artar. Programımızla metraj çıkarmak eğlence haline gelir, personel verimi ve motivasyonu sürekli üst seviyede tutulur.