16 Eylül 2019, 04:14:27

Son İletiler

Sayfa1 2 3 ... 10
1
Faydalý siteler / Yüksek Kalitede Film İzleme Ke...
Son İleti Gönderen arkan - Dün, 12:35:14
Son zamanlarda en favori etkinliklerin başında evde film izleme keyfi yer aldığı için pek çok insan evde film izlemeyi tercih ediyor. Özellikle internetin yaygınlaşmasının doğal sonucu olarak evde sevdiklerimizle birlikte film seyretmek cezp edici bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. Günümüz itibariyle internet üzerinden yayın yapan film izleme platformlarının sayısı oldukça fazla olmaktadır. Bu durum internet üzerinden farklı kalite standartlarında hizmet sunan platformların bulunmasını mümkün kılar.

Şayet internet üzerinden film seyretmek istiyorsanız; seçici davranmanızı öneririz; çünkü ancak bu sayede sorunsuz, takılmadan ve yüksek kalitede film seyretmek mümkün olmaktadır. İşte tam da bu noktada karşımıza Akfilmizle.com sitesi çıkmaktadır. Bu internet sitesinde pek çok sinema filmini bir arada bulabileceğiniz gibi oldukça geniş yelpazeden oluşan yerli filmleri de seyretmek mümkün olmaktadır.

Yabancı Filmler Akfilmizle.com Sitesinde İzlenir

Son derece kullanıcı dostu olan bir platform olarak karşımıza çıkan Akfilmizle.com internet sayfası film izle konusunda son derece iddialı olan bir platformdur. Bu kapsamda internet sitesinde aksiyon filmleri, korku filmleri, komedi filmleri ve romantik filmler dahil olmak üzere pek çok farklı kategoride film seyretmek mümkün olmaktadır. Hem en yeni yerli filmleri bu platformdan izleyebilir hem de en iddialı yabancı sinema filmlerini takip etmeniz mümkün olmaktadır. Böylece sevdiklerinizle birlikte ev ortamında güzel bir vakit geçirmeniz de mümkün olacaktır. Bu durum elbette ki beraberinde önemli kazanımları da bir arada getirmektedir.

Yüksek Ses ve Görüntü Kalitesi Burada

İnternet üzerinden film seyredenler için en çok rahatsız olunan durumların başında film seyrederken takılmaların yaşanması ve ses ile görüntü kalitesinin düşük olması yer almaktadır. Oysa Akfilmizle.com internet sitesi yüksek ses ve görüntü kalitesini takipçileriyle buluşturarak; mükemmel bir film izle keyfini sizlere sunmaktadır.

Sadece bilgisayarlar vasıtasıyla değil mobil cihazlardan da film keyfini sunabilen internet sitesi; seyahat anında dahi film izleme keyfini sizlere yaşatıyor. Bütün bu bilgiler ışığında Akfilmizle.com internet sayfasının; yüksek ses ve görüntü kalitesinde en yeni filmleri sizlere sunarak, kesintisiz bir film izleme keyfini sizlerle buluşturmaktadır.
2
Faydalý siteler / Maxsosyal İle Bol Takipçi Kaza...
Son İleti Gönderen arkan - 14 Eylül 2019, 00:51:44
İnternet fenomeni olmayabilirsiniz ama sizin de takipçi sayınız çok yüksek olabilir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey profesyonel bir sosyal medya uzmanından fikir almak ve onun yardımları ile takipçi sayınızı arttırmak. Maxsosyal, instagram hesabınızı organik yollarla ve reklamlarla kasarak size bol takipçi kazandıran bir uzmandır. Bu alanda çok sayıda kişi sizi amacınıza ve istediğiniz takipçi sayısına ulaştıracağını vaat edebilir. Fakat organik olmayan takipçiler belli bir süre sonra sizi bırakıp gidecektir.

Kalıcı ve terk etmeyen İnstagram takipçileri kazanmak için Maxsosyal olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Her biri gerçek kişilerden oluşan takipçileri reklamlar yoluyla kazanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İnstagram takipçi kasmanın Maxsosyal'in en iyi uzmanlık alanı olduğu söylenebilir.

Hızlı İletişim İçin:

Referanslar: https://www.r10.net/instagram/2089206-128640-reklam-ile-organik-takipci-kasimi-128293-uygun-fiyat-128293-yuksek-geri-donus-potansiyeli-9819-a.html
3
Diðer Firmalar / Host ve Web Tasarım
Son İleti Gönderen meltemm - 09 Eylül 2019, 20:58:43


Web tasarımına ihtiyacınız olduğunda sitemize girerek bizlere ulaşmanız yeterli. Yıllardır bu alanda kendini geliştiren ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ayrıca siteleriniz için her bütçeye uygun özellikleri ile host paketlerimizde satılmaktadır. Size uygun olanı seçerek kolayca siparişinizi verebilirsiniz.Hizmetlerimiz
Web Tasarım
Web Hosting
E-Ticaret
Grafik ve Logo Tasarım

Kurumsal Bilgiler
TEKNO FİRST BİLİŞİM
V.Dairesi: SİVAS / KALE VERGİ DAİRESİ
Vergi No: 811 114 7322
E-PostaAdresi: info@teknofirst.com
Web Adresi: https://www.teknofirst.com/
4
GÜNCEL TUTAR 140.000.000 D VE E  GRUBU ELEKTRİK İŞLERİ ŞANTİYE  ŞEFİ İŞ DENEYİM BELGEM MEVCUTTUR.
5
Güncel rakamı 485 milyon(trilyon) olarak revize edilmiþtir. Ortaklık bedelini iletişim kurarak öðrenebilirsiniz.
6
Faydalý siteler / Yaşam Koçu Tam Olarak Ne Yapar...
Son İleti Gönderen arkan - 29 Ağustos 2019, 13:40:54
Bireylerin mevcut durumlarından daha ideal durumlara taşıması süreci yaşam koçunun ilgi alanıdır. Söz konusu sürecin doğru yönetilmesi için yaşam koçunun danışanına güçlü ve doğru soruları sorduğu bilinmektedir. Bu sorular sayesinde danışanına ayna tutan yaşam koçu; onun başarıyı yakalamasına da ön ayak olmaktadır.

Yaşam koçu; esasında bir kişisel gelişim sürecinin doğru ve isabetli bir şekilde yönetilmesini sağlar. Böylece bireyin hedeflerine ulaşmasının formülünü yine danışanla birlikte organize eder. Günlük hayatta, eğitim hayatında ya da iş hayatında yaşamış olduğunuz sorunlar sizi bunaltıyorsa; sorunlarınızı nasıl aşacağınıza dair bir karmaşa yaşıyorsanız; bir yaşam koçuyla görüşme vakti gelmiş demektir.
 

Ülkemizde yaşam koçluğu son zamanlarında favori kariyeri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı günümüz itibariyle yaşam koçu eğitimi alarak; siz de insanların hayatlarına sihirli dokunuşlar katabilirsiniz.


Yaşam Koçu desteği için: https://www.koclukmerkezi.com/
7
Ýmalat firmalarý / Ortaklar Cam Web Sayfamız Yayı...
Son İleti Gönderen aysedegisik10 - 29 Ağustos 2019, 10:50:44
2009 Yılından buyana Isıcam, Isıcam Sistemleri, Pvc Kapı, Pvc Pencere Sistemleri alanında hizmet veren Ortaklar Cam , yüksek ürün kalitesi ,hizmet verdiği alanlardaki çeşitliliği, teknik destek ekibi ve proje bazlı çözümlerde verdiği hizmetlerle farkını hissettirirken sektörün lider firmaları arasındaki yerini almıştır.
Pvc Doğrama ve Alüminyum sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Ortaklar Cam  yaşam alanalrınıza modern ,pratik, estetik, ve aydınlık çözümler getirmeyi hedeflemektedir.

Mimari cam alanında verdiği hizmetleri Pvc Pencere ve Pvc Kapı Alanında sürdüren Ortaklar Cam  Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri alanında kaliteli çözümler üretmektedir. Sektörün zorunluluğu olan kalite belgelerine sahip olan Ortaklar Cam'ı yakından tanımak isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://ortaklarcam.com
8
Diðer Firmalar / Hasta Yatağı
Son İleti Gönderen meltemm - 28 Ağustos 2019, 10:14:31
Hasta Yatağı Evde De Kullanılabilir

Hasta yataklarımız hem fiziksel hem de bedensel açıdan faydalıdır. Bu nedenle yatak içerisinde bulunan 2x3 oranındaki sistem, yatağın aktif bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Yatak içerisinde çeşitli yaylı sistemler yer alıyor. Bu yaylı sistemler ile birlikte kişi, bedensel açıdan her daim rahatlıyor ve güne dinç bir şekilde uyanıyor. Hasta yataklarımızın kullanım özelliklerine bağlı olarak birçok hasta seçimde bulunabilir. Örneğin uzun yıllar boyunca yatakta zaman geçirmek zorunda kalan insanlar pozisyon veren havalı yatak çeşidinden yararlanabilirler. Çünkü uzun süre yatak içerisinde zaman geçirmek için, bedenin rahat etmesi gerekiyor. Yatakta aktif bir hava akımı yer aldığı için, bu hava akımı vücudun her noktasına değecektir. Bu şekilde kişi ağrılarını ve sızılarından kurtulacak, sağlıklı bir zaman geçirecektir.

Kurulumu Kolay Olan Hasta Yatakları

Yatakların içerisinde bulunan a ve b çeşitleri ile birlikte kurulumlar kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor. Yatağın içerisinde hava akımının meydana gelmesi için motor bulunuyor. Motor aktif olarak çalışmaya başladıktan sonra yatak şişiyor ve hava akımı aktif olarak dolaşıyor. Daha sonra yatak içerisinde 11 cm aralığında bir yükseklik beliriyor. Kişinin kilo ağırlığına bağlı olarak yatağın yüksekliğinde azalmalar oluşabilir, bu gayet doğal bir durumdur. Yatağın kendisine ait kumandası bulunuyor. Kişi istediği zaman kumanda yardımı ile yatağını istediği her pozisyona getirebilir. Yatağın ayak ve baş olmak üzere iki adet kısmı yer alıyor. Yatağın kişinin bedenine uygun olarak bir açısı vardır. Baş kısmında yaklaşık olarak 80, ayak kısmında ise 30 derecelik bir açısı yer alıyor. Bu açılar, yapım aşamasında hastalarımızın sağlığı düşünülerek ayarlanmıştır. Açıları ayarlamak için hastanın tek yapması gereken, yatağın kumandasının tuşuna basmaktır.

Hasta Yataklarının İyileşme Sürecine Katkıları

Yataklarımızın hastaların iyileşme sürecine belirli oranda katkıları bulunuyor. Yatak içerisinde aktif olarak hava akımının yer alması, hastanın kan dolaşımın düzenli olarak oluşmasına yardım ediyor. Örneğin kalp ameliyatı olan bir insanın, yatak üzerinde zaman geçirme aralığı uzun tutulabilir. Havalı yataklarımız sayesinde, kan dolaşımı aktif olduğu için kalp rahatlık ile kan pompalar. Buna bağlı olarak da hastanın iyileşmesi daha da kolaylaşır. Yatağın sağlık açısından faydaları göz ardı edilemez. Ayrıca hastanın sağlığı için, düzenli olarak yatağın temiz tutulması gerekiyor. Temizlik aşamasında ise, yatağın sağ ve sol kısmında korkuluklar bulunuyor. Korkuluklar istenilen zaman diliminde çıkarılıp, dezenfekte edilebilir ve tekrar yerine takılabilir.

Havalı hasta yatağı kullanım açısından pratik ve sağlıklıdır. Hasta olan bireylerin mutlaka alması ve kullanması gereken yatak türüdür. Yatağın kişiye sağladığı hem biyolojik hem de psikolojik katkıları vardır. Bu nedenle, yatağın içerisinde bulunan ortopedik düzen sayesinde kişinin bedeni dinlenir. Sonuç itibari ile birlikte bedensel olarak rahatlayan kişi, gün içerisinde daha rahat bir şekilde hareket edebilme imkânına sahip olacaktır.

Hasta Yataklarının Sahip Olduğu Sistem

Hasta yataklarının, kendi içerisinde sahip olduğu bir sistem vardır. Havalı hasta yatağı içerisinde bulunan motor sayesinde yatak aktif olarak çalışır. İçerisine belirli bir miktarda hava akımı dolmaya başlar. Motor çalışırken, aşırı ses yaratmadığı için, hasta motordan gelen sesten rahatsızlık duymaz. Ayrıca kumandası sayesinde, istenilen her türlü pozisyon elde edilebilir. Hasta dilerse yatabilir, dilerse de oturabilir. Kumandanın içerisinde manyetik olarak bir emniyet kilidi yer alıyor. Bu şekilde hastanın kumandanın tuşlarına yanlışlıkla basarak, kendisine zarar verme ihtimali önlenir. Kumandanın içerisinde pil bulunuyor ve içerisinde paslanma yaratmaması için sık sık kontrol edilmeli ve bittiğinde değiştirilmelidir. Hasta yatağı, hastanın güvenliği için her daim özenle korunmalı ve dikkat edilmelidir.

Hasta Yataklarının Değişen Fiyat Aralıkları

Hasta yataklarımızın kendi içerisinde çeşitleri mevcuttur. Buna bağlı olarak da, fiyat aralıklarında değişimler meydana geliyor. Örneğin havalı hasta yataklarının; her an pozisyon değiştirebilir olması, içinde mevcut olarak hava akımının dolaşması ve uzun yıllar kullanılabilir olması yatağı diğer yatak türlerinden farklı kılıyor. Her hastanın yatak üzerinde geçirdiği bir zaman dilimi vardır. Buna bağlı olarak hasta yatağı kiralama seçeneklerinden yararlanılabilir.
9
Diðer Firmalar / Dosya Yükle
Son İleti Gönderen meltemm - 27 Ağustos 2019, 11:33:49


En hızlı dosya yükleme sitesine hoşgeldiniz. Bu siteye üye olmadan 3gb a kadar olan dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Üye olursanız eğer 8 gb'a kadar olan dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Ayrıca üyeler yönetim paneline sahip oluyorlar ve içerikleri yönetebiliyorlar. Kayıt ol linkine tıklayarak anında üye olabilirsiniz. Verilerinizi yedeklemek için sizi siteye bekleriz. Dosyalarınızı yüklemek için sitenin ana sayfasında bulunan yükle logosuna tıklamanız yeterli ister sürükle bırak şeklinde istersenizde gözet seçeneğinden istedğiniz dosyaları seçip kolayca yükleyebilirsiniz.

Site Adresi: dosya yükle
10
Faydalý siteler / Ýstanbul Ferforje Pencere Kork...
Son İleti Gönderen arkan - 22 Ağustos 2019, 12:49:41
Ferforje Pencere Korkuluklarý

Ferforje Pencere Korkuluklarý farklý farklý modellerle hemen hemen her yerde karþýlaþabileceðiniz bir dekorasyon ürünüdür. Hem Estetiðe hem'de görünüþe dayalý tasarýmlar ile sizlere en güzel ve estetik ürünleri sunarak iþlerimizi tamamlýyoruz.
Ferforje Pencere Korkuluklarý modern ve estetik bir görünüme sahip olarak üretilir ve modern görünüme çok önem verdiðimizden, imalat aþamasý bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden ölçülendirme ve renklendirme seçenekleriniz çok iyi deðerlendiriyoruz. Farklý ürünler ile malzemenin dolgunluk oraný ve malzemenin en iyisini kullanarak sizlere sunuyoruz.

Pencere Korkuluklarý

Ferforje ürünleri istenilen ebatlarda hazýrlanýlabilen Ferforje Pencere Cumbalarý, uzun zaman bakým gerektirmeden kullanabileceðiniz bir üründür. Üründe kullanýlan malzemeler dayanýklý ve dolgun olarak güvenliði sarsmayacak þekilde imal edilerek sizlere teslim edilmektedir.
Bahsetmiþ olduðumuz modern ve estetik görünümünü uzun yýllar kaybetmeden kullanabilirsiniz. Bu konuda sorun yaþamanýz oldukça güçtür, herhangi bir problem olduðunda bizleri aramanýz yeterli olacaktýr. Bizler hemen gerekeni yaparak sizleri yaþadýðýnýz sýkýntýdan kurtararak iþimizin arkasýnda durduðumuzu göstermiþ olacaðýz.

Site : https://www.istanbulferforje.org


Sayfa1 2 3 ... 10