Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1

 
100 Metre Güvenlik Kamera Kablosu, Stoktan Hemen Kargo.
 
https://www.morbere.com/urun/100-metre-guvenlik-kamera-kablosu/
 
Uzunluk: 100 Metre
 
Türü: 2+1 (2 adet 0.22 elektrik kablosu 1 adet coaxiel görüntü kablosu)
 
Kesit: 2×0,22 mm
 
100 Metre Güvenlik Kamera Kablosu
Kamera kayıt sistemi kurulumu için ihtiyacınız olan ürünlerden bir tanesi 100 metre güvenlik kamera kablosu.
 
100 metre cctv kablo ile kameralarınızı kayıt cihazınıza bağlayabilir ve güçlü bir iletim alabilirsiniz.
 
Cctv kamera kablosu, güvenlik kameralarının kayıt cihazları ile iletişimini sağlamaktadır.
 
Coaxiel kamera kablosu, hem görüntü hem de elektrik iletimi sayesinde tek bir kablo ile kameraların bağlanmasını sağlar.
 
Güvenlik kamera kablosu, güvenlik kamerası kurulumu için gerekli en önemli ürünlerden bir tanesidir.
 
Kamera kablosu ile kayıt cihazı ve kamera arasındaki iletimi sağlar bu sayede kameralardan anlık görüntü almak ve cihaza kaydetmek gibi işlemleri  yapabilirsiniz.
 
CCTV Kamera için kablo
 
CCTV Güvenlik Kablosu
 
Güvenlik kamerası kurulumu için gerekli olan ürünlerden bir tanesi kamera kablosudur. Kamera kablosu 4+1 güvenlik kamera kablosu ve 2+1 güvenlik kamera kablosu olarak ikiye ayrılır. Güvenlik kamerası kablosu 2+1 cctv kabloda 4 hat olarak görülmektedir. Bu hatlardan kırmızı ve siyah olan iki tanesi 12 voltluk elektrik akımını taşımaktadır ve kamera için gerekli olan voltajı göndermeye yarar, saçaklı olan ve içinde diğer kabloyu taşıyan kısım ise görüntüyü taşımaktadır. 4+1 cctv kablo ise görüntü kablosunun dışında 4 adet kabloya sahiptir. Bunlardan iki tanesi yine elektriği taşırken diğer iki kablo ise ses taşımaya yarar.
 
 
 
Güvenlik kameraları uygulaması için birebir kalitede ve harika görüntü kalitesi ile siz müşterilerimize özel satıştadır.
 
100 Metre Güvenlik Kamera Kablosu ile güvenlik kamerası uygulamalarınızı taçlandırabilirsiniz. Bu ürün farklı markalarda tarafımıza ulaşmaktadır. Kalitesi kontrol edildikten sonra satışa sunulmaktadır.
 
Ürünlerimiz aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi öğleden sonra ve pazar günü verilen siparişleriniz takip eden pazartesi günü kargoya verilir.
 
Güvenlik kamerası montajı için kullanacağınız ürünümüzde memnuniyet garantisi vermekteyiz.
 
Sürüm satış yapmak için kalitesiz ucuz kabloları satışa sunmamaktayız. Bilmekteyiz ki memnun kalmadığınız ürün müşteri kaybı anlamına gelmektedir.
 
Web Sitemiz: https://www.morbere.com/urun/100-metre-guvenlik-kamera-kablosu/
 
2
Faydalı siteler / Yurtdışı Türkler Platformu
« Son İleti Gönderen: seocum61 13 Kasım 2018, 22:31:18 »
2 Yıllık bir çalışmanın sonucu, Yurtdışında yaşayan ve işyeri sahibi Türkleri bir araya getiren Yurtdışı Türkler Platformu  www.yokyok.com web sitemizi yayına aldık.
Web sitemizde dünyada 5,421 şehirden 70 bine yakın Türk Restoran, Türk Avukat-Doktor gibi çeşitli kategorilerde firmalar ve binlerce paylaşım var.
Özellikle Uzakdoğu seyahatlerinde büyük ihtiyaç olan 8 Bine yakın Helal Restoran ve Helal Market kategorisinde işyerleri bulunuyor.
Buna ek olarak yurtdışında is arayanlar yüzlerce seçenek arasından secim yapabilirken, eleman arayan firmalar ise kolayca ilanlarını ekleyebiliyorlar.
Sürekli geliştirmeye devam ettiğimiz internet sitemizde iki farklı arama yöntemi kullanıyoruz. Bulunduğunuz konuma göre hızlı arama, kategori veya şehir bazında arama yapabilirken, yapay zekâ kullanılan gelişmiş arama seçeneğimizi de kullanabilirsiniz.
Mobil uygulamalarımızı da yayına aldıktan sonra hem web sitemizin hem de mobil uygulamalarımızın yurtdışında yaşayan veya yurtdışına seyahat edecekler için güzel bir başvuru kaynağı olduğunu düşünüyoruz.
 
Yararlı Linkler:
 
Web Sayfamız: https://www.yokyok.com/
 
Merak Edilenler: https://www.yokyok.com/sss/
 
Hakkımızda: https://www.yokyok.com/hakkimizda/
 
Yakın Çevrede Arama: https://www.yokyok.com/bana-yakin/
 
Gelişmiş Arama: https://www.yokyok.com/gelismis-arama/
 
Kategoriye göre arama: https://www.yokyok.com/kategori-aramasi/
 
Şehre göre arama: https://www.yokyok.com/sehir-aramasi/
3
Birim fiyatlar / Tedaş 2018 Yılı Birim Fiyat
« Son İleti Gönderen: halukdikmen 13 Kasım 2018, 21:15:51 »
2018 Yılı Elektrik Proje ve Tesis Birim Fiyat Kitabı
4
Faydalı siteler / E İhracat Nedir?
« Son İleti Gönderen: seocum61 13 Kasım 2018, 16:23:35 »

 
 
E ihracat Nedir ve Nasıl Yapılır? Mikro ihracat, mal bedeli olarak 7500 Euro ve ürün ağırlığı 150 kg’yi aşmayan gönderilerin, hava taşımacılığı ile, gümrük müşavirliği hizmetine gerek kalmadan ETGB ile gönderilmesini sağlayan hizmettir. E-ihracat yapmak için ihracatçı birlikleri, herhangi bir kuruma kayıt vs gerek duyulmaz. Soocommerce Web Yazılımları da E ihracat yazılımı ve hizmeti alan firmalar uluslararası satışa başlayabilir. E ihracat operasyonu yurtiçi satış ile benzerdir. Mikro ihracat geleneksel ihracattan, ihracat sürecindeki bürokrasinin azaltılması bakımından farklıdır. Devletin teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için herhangi bir dezavantaj oluşturmamaktadır. Yurt dışına yönelik Google Adwords reklamlarını yurt dışına yönelik bir marka tesciliniz varsa, yurt dışında şubeniz bulunmasa bile yıllık 250.000 dolara 4 yıla kadar ekonomi bakanlığı desteklemektedir. E-ihracat, internet üzerinden yurt dışına ürün ve hizmet satışı yapmak, yurt dışından müşteriler bulma amacıyla internet teknolojilerini kullanarak yapılan uluslararası ticaret modelidir. Öncelikle uluslararası ödeme alan ve yabancı dil destekli bir e ihracat sitesine sahip olmalısınız. Hedeflediğiniz pazarların yanı sıra uluslararası perakende ve toptan satış platformları (Amazon, Alibaba, Etsy, Wish, Rakuten…) ürünlerinizi listelemelisiniz. Hedeflediğiniz pazarlarda arama ağı reklamları verebilirsiniz. Ürününüzün GTİP kodu ile ithalatçılara doğrudan ulaşıp ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Eihracat ile perakende satış, toptan satış, pazar yerinde satış, yurt dışında bayilik sistemi, müşteriyi işletmenize davet etmek gibi pazarlama yapılarına fuar fuar gezmeden yapabilmeniz mümkün. Girişimcilere ciddi fırsatlar sunmaktadır.  ETGB, Elektronik Gümrük Beyannamesi düzenlenir. İhracatta Posta ve Hızlı Kargo Taşıyıcılar yani operatörler tarafından elektronik ortamda düzenlenen bir beyandır. İhracat kayıtlı ürün satmış olursunuz. KDV iadesi alırsınız. İhracat bu yönüyle yurt içindeki satışlardan daha mantıklıdır. Hem de karlı satarsınız. Hızlı ihracatın sağladığı avantaj ile ürünleriniz hava kargo ile gider. Gümrük müşavirliği (beyanname) ve ardiye ücreti ödemenize gerek kalmaz. Vekaletname gerektirmez. Evrak işleriyle uğraşmayıp zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Gönderinizin KDV iadesini almanızı sağlar.
 
e ihracat, e ihracat nedir, e ihracat nasıl yapılır
 
 
 
Web Sitemiz: https://www.ihracat.online
 
5
Diğer Firmalar / Ynt: Endüstriyel dedektör ve metal algılama sistemleri
« Son İleti Gönderen: dedektör 10 Kasım 2018, 22:18:48 »
DedektörDedektör, define dedektörü, metal dedektör, altın dedektörü, gpr radar, güvenlik dedektörü, kapı geçiş dedektörü, el dedektörü, pointer dedektör, vlf dedektör, pulse induction metal dedektör, gibi çeşitli konularda, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi tanıtma çabası içerisindeyiz. Sektörde uzun yıllar boyunca hem satış, hem de müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak araştırma geliştirme çalışmaları yaptık. Müşteri memnuniyeti birinci sırada önceliğimizdir.
6
Faydalı siteler / Sporun Hikayeleri Kanalımız Obone Olmayı Unutmayın!!!
« Son İleti Gönderen: seocum61 07 Kasım 2018, 16:56:34 »


Merhaba Sporun hikayeleri kanalında spor videoları, spor hareketleri içeren videolar ve spor haberleri içeren videolar bulabilirsiniz. Hayatımızda spor yapmak çok büyük bir yer kapladığı gibi sporcular ve spor başarı hikayeleri de yer kaplar, merak uyandırır. Sizde spor haberleri ve ilginç spor hikayelerinden haberdar olmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.


Kanalıma abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCTyg0KvFll02aNIoPfZL4aQ/featured

7
Faydalı siteler / Kadın ve Erkekler İçin Kozmetik Ürünler
« Son İleti Gönderen: seocum61 07 Kasım 2018, 08:11:15 »
 

 
Kadın ve erkeklerin kozmetik söz konusu olduğunda ilk sırada yer alan Lr ürünlerinden söz etmek istiyoruz. Ancak markanın geneli itibariyle bir tanımını yapmanın da faydalı olduğunu söylemek gerekiyor. Lr kozmetik 1985 yılında Almanya’da kurulmuş. İlk olarak piyasaya sunmuş olduğu ürünlere baktığımızda parfüm geliyor. İki arkadaşın kurduğu bu firma zaman içerisinde başarı üstüne başarı sağlamış ve kendi Pazar alanını genişlettiği gibi ürün yelpazesinin de genişletilmesini sağlamıştır. İsmine baktığımız zaman pek çok yerde görülüyor ve özellikle de Lr Aloe Vera ürünlerinin faydalı olması bu markanın da daha güçlü bir şekilde kalmasını sağlamıştır. Bugün internet üzerinden Lr üyelik işlemlerini başlattığınız zaman kendi farkınızı da ortaya koymuş olacaksınız.
 
Web Sitemiz: https://www.aloeveraturkey.com/
 
 
8
Faydalı siteler / Hassas Ciltler İçin Aleo Vera
« Son İleti Gönderen: seocum61 06 Kasım 2018, 09:40:21 »
 
 
 
Cildinizin hassasiyetine göre kullanacağınız kozmetik ürünleri tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde cildinizde sivilcelenme ve sonrasında oluşabilecek olan sıkıntılar sizi pişman edebilecektir. Bunun içinde mutlaka kaliteli ürünler kullanmaya özen göstermeniz gerekiyor. Lr kozmetik ürünleri bu noktada herkesin rahatlıkla kullanabileceği geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Lr ürünleri yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte kaliteli ürünler üretiyor. Kadın ve erkeklerin kullanımı için uygun ürünleri tercih etmek artık çok daha kolay. Üstelik internet üzerinden alacağınız ürünleri evinize kadar getirtebilirsiniz Lr üyelik işlemlerini gerçekleştirmenizin ardından vereceğiniz bir Lr Aloe Vera ürünüyle birlikte kendi siparişlerinizi de tamamlamış oluyor ve cildinizi daha iyi bir hale dönüştürebiliyorsunuz.
 
Web Sitemiz: https://www.aloeveraturkey.com/
 
9
Güncel rakamı 465 milyon(trilyon) olarak revize edilmiştir. Ortaklık bedelini iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.


iletişim:  0533 425 45 07
10
Birim fiyatlar / Ynt: 2018 ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BİRİM FİYATLARI - İNŞAAT
« Son İleti Gönderen: bbetto 31 Ekim 2018, 20:12:12 »
eline sağlık
Sayfa: [1] 2 3 ... 10

Rakipleriniz, siz 1 projeye teklif hazırlarken 10 projeye hazırlıyorlar.

Hem de sizin 10 da biri maliyetine.

Sebebini öğrendiniz, onlara yetişmeye niyetiniz varsa, hemen arayın.

mekanik tesisat metraj, keşif, yaklaşık maliyet yazılımı        AVANTAJLARI
  • En az 10 kalifiye personel almış kadar performans artışı sağlar. Alttaki videolardan görebileceğiniz üzere programın hızına aslında 100 adet personelle bile yetişmek imkansızdır. Örneğin: 20 km boru, 10 000 adet sprink metrajını, mahal cetveli dahil olarak 5 dakikada çıkarmak gibi.
  • 1 kalifiye personel maliyeti aylık 5 000 TL civarında olduğu düşünülürse, 10 adet personel maliyeti aylık 50 000 TL olmaktadır. Bu yüzden program ücreti önemsenmeyecek kadar azdır, zaten kendisini 1-2 saatte amorti etmektedir.
  • Hızlı ve hatasız şekilde metraj ve keşif çıkartır.
  • Vakit yetmediği için gelen işleri kaçırma problemini ortadan kaldırır.
  • Ayda 1-2 olan teklif verme adedini 20-30 lu rakamlara çıkartır. Bu sayede iş alma olasılığınız en az 10 kat artar.
  • Rakipleriniz programımızı kullanıyorlar ve bu saydığımız bütün avantajlara sahipler ve sizin rakiplerinizle mevcut metotlarla rekabet edebilmeniz mümkün değildir. Ancak programımızı kullanarak onlarla eşit şartlarda rekabet edebilirsiniz.
  • Personelin çalışma şevkini arttırır. Uykusuz, gece-gündüz iş yetiştirebilmek için sürekli yoğun tempoda çalışmaktan bıkmış, bunalmış personelin verimi düşer, hata yapma ihtimali artar. Programımızla metraj çıkarmak eğlence haline gelir, personel verimi ve motivasyonu sürekli üst seviyede tutulur.