İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - seocum61

Sayfa: [1] 2
1
 
SATA EĞİTİM KOÇLUĞU
 

 
            Eğitim koçluğu dendiği zaman pek çoğumuzun aklına gelen kişiye özel ancak her bireyin başvuramadığı, cep yakan veya ağır şartları bulunan özel bir alanda verilen eğitim sistemi geliyor olsa gerek... İşte biz de Sata Eğitim Koçluğu ailesi olarak akıllarda kalan bu ön yargıları kırmak ve tüm soru işaretlerini kaldırarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.
 
 
            Neden Sata Eğitim Koçluğu ?
           
            Lise eğitimini tamamlayan her bireyin hiç şüphesiz en büyük hayali iyi bir üniversitede istediği bölümü en iyi şartlarda almaktır. Çalışmak elbetteki birinci kural ancak hedeflere ulaşmak için sadece çalışmak yetmez, bunun yanı sıra bir de iyi bir yol haritasına ihtiyacı vardır öğrencinin. Işte tam da bu nokta da eğitim koçluğu devreye giriyor.
            Sata Eğitim Koçluğu, lise eğitimi sonrasında üniversite sınavlarında yeterli başarıyı sağlayamayan veya Makedonya Üniversiteleri nde eğitim almak isteyen öğrencilere bir yol haritası çizerek  bu üniversitelere kayıt işlemlerinde izleyecekleri yolları adım adım gösteren, her bireye tek tek eğitim koçluğu hizmeti vermektedir.
 
            Bunu bir örnekle açıklayacak olursak;
 
            Örneğin; Türkiye'de lise eğitimini tamalamış, tıp eğitimi almak isteyen ancak üniversite de yeterli puanı alamayan öğrencinin Sata Eğitim Koçluğuna başvurması halinde Makedonya Tıp
eğitimi veren üniversitelerden birine yönlendiriyor, kayıt işlemlerinde gerekli olan tüm evrakları ve izleyeceği yolu gösteriyor, hatta Makedonya üniversiteleri denklik hususunda da kendisine rehberlik etmekteyiz.
 
vücut analiz cihazı
 
 
Web Sitemiz: https://www.sataegitimkoclugu.com/

2

 


" CyberPedi Online Ansiklopedi ve Bilgi Hazinesi


Birçok Konuda yüzeysel yada derinlemesine bilgi sahibi olmak için tasarlanmış online ansiklopedi sistemidir"


Online ansiklopedi, Türkiye'nin Online ansiklopedisi, Bilgi Hazinesi


Web Sitemiz: https://www.cyberpedi.com/


3
Faydalı siteler / Sait İskender
« : 08 Mart 2019, 16:35:50 »
 
 
Her Ülkenin Yemek Kültürü Farklıdır
 
Her ülke kültürüne özgü yemekleri ile tanınır. İtalyan mutfağı deyince akla pizza ve spagetti gelir. Fransız mutfağı daha zengindir; fakat özellikle escargot ve kruvasan ile tanınır. İngiliz mutfağının en ünlü yemeği ise Yorkshire pudingidir. Durum Türk mutfağına gelince biraz daha karışık bir hale gelir. Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan Türkiye’de, ünlü yemekleri saymaya kalksak sayfalar yetmez. Fakat bir yabancıya sorulduğu zaman hiç kuşkusuz döner ve şiş kebap cevabı alınır.
 
Döner, iskender tüm ülkede birçok kebapçı tarafından yapılıyor. Fakat her kebapta olduğu gibi, dönerde de lezzet ustadan ustaya değişiyor. Yağ oranı, pişmişlik, kullanılan et derken her kebapçının döneri farklı oluyor ve farklı damak tatlarına hitap ediyor.
Sadece döner de değil. Dönerden yapılan İskender de kültürümüze ayrı bir yemek olarak çoktan girdi. Hatta birçok kebapçı dönerci olarak değil İskenderci olarak açılıyor. Sebebi ise İskender’in birçok insan tarafından dönere tercih edilmesi.
 
Kültürümüze mal olmuş bu iki lezzeti yapan birçok firma arasında Sait İskender 40 yıllık tecrübesi ve İstanbul’da bulunan 3 şubesinde beğeniyle tercih ediliyor. Balıkesir ve Gönen yöresinden temin edilen etleri, Entegre tesislerinde hijyenik ve sağlıklı olarak işliyor. Böylece Laleli, İstinye, Kasımpaşa, Sirkeci ve Şirinevler’de yaşayanların aşina olduğu klasik Sait İskender lezzeti oluşuyor.
 
ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda Yönetmeliklerine uygun olarak kurulan ve 60 ton et işleme kapasitesine sahip Sait Döner Et İşleme tesisi hazır döner çeşitleriyle ev dışı tüketim pazarında döner satan işletmelere güvenilir, sağlıklı ve lezzetli dönerini sunuyor.
 
Web Sitemiz: http://saitiskender.com/

4
 

 
abone.io, satıcıların yatırım maliyetine girmeden, abonelik satışı gerçekleştirebileceği, bulut tabanlı bir sistemdir. Saas firmalar, dergiler, gazeteler, spor salonları, dernekler, otopark tahsilatları abone.io üzerinden tahsil edilebilir.
 
Nasıl Kullanırım?
 
abone.io sunucularında, şirket adınız kullanılarak, bir subdomain oluşturulur. (Örneğin: https://advancity.abone.io). Şirketiniz için özel olarak oluşturulan satış ve self-servis kanalları bu adres üzerinden hizmet verir. abone.io, iyzico ile %100 uyumlu çalışabilir. iyzico entegrasyonu için, API bilgilerinizi, abone.io yönetim paneline girmeniz yeterli olur. Detaylı bilgi için "abone.io Kolay Abonelik Sistemi ile Satışlarınızı Arttırın" yazımızı inceleyebilirsiniz.
 
abone.io bir Subscreasy ürünüdür.
 
abonelik sistemi, abonelik tahsilatı, tekrarlı tahsilat
 
 
Web Sitemiz: http://www.subscreasy.com/
 
 
 

5
 

 
abone.io, satıcıların yatırım maliyetine girmeden, abonelik satışı gerçekleştirebileceği, bulut tabanlı bir sistemdir. Saas firmalar, dergiler, gazeteler, spor salonları, dernekler, otopark tahsilatları abone.io üzerinden tahsil edilebilir.
 
Nasıl Kullanırım?
 
abone.io sunucularında, şirket adınız kullanılarak, bir subdomain oluşturulur. (Örneğin: https://advancity.abone.io). Şirketiniz için özel olarak oluşturulan satış ve self-servis kanalları bu adres üzerinden hizmet verir. abone.io, iyzico ile %100 uyumlu çalışabilir. iyzico entegrasyonu için, API bilgilerinizi, abone.io yönetim paneline girmeniz yeterli olur. Detaylı bilgi için "abone.io Kolay Abonelik Sistemi ile Satışlarınızı Arttırın" yazımızı inceleyebilirsiniz.
 
abone.io bir Subscreasy ürünüdür.
 
abonelik sistemi, abonelik tahsilatı, tekrarlı tahsilat
 
 
Web Sitemiz: http://www.subscreasy.com/
 
 
 

6
Faydalı siteler / Prodüksiyon ve Organizasyon şirketi
« : 06 Mart 2019, 08:38:39 »
 

 
 
İstanbul'da  2007 yılından bu yana bir çok projelerde 0-70 yaş arası çocuk ve yetişkin oyuncu castı kadromuz ile dizi, sinema, reklam, klip, tanıtım fimlerinde ana cast ve yardımcı oyuncu cast hizmetleri sağlamaktayız. Ekibimize dahil olan herkesi ailemizin bir parçası olarak gördük.Hayallerine ortak olduk. İstanbul'un en iyi cast ajansı olmak için birlikte hareket ediyoruz.
Model menajerlik hizmeti sağlayarak defile ve katalog çekimlerinde ünlü markalar ile çalışma fırsatı sağlıyoruz.
Modellik yapmaya uygun kişilere ünlü model isimler ile modellik eğitimi sağlamakta ve sektöre iyi modelleri kazandırmaktayız.
Kendi projelerimiz başta olmak üzere festival, organizasyon, konser, imza günleri, defile, katolog çekimleri, tanıtım filmi gibi Prodüksiyon ve Organizasyon şirketi olarakta sektördeki ki binlerce proje çalışmalarında bulunduk ve bulunmaya da devam ediyoruz.
Hayallerin için seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 
Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsin.
 
İnstagram/ Utopyayapim
Twitter/ Utopyayapim
Facebook/ Utopyayapim
 
Ütopya Yapım Ekibi / 2019
Web Sitemiz: https://www.utopyayapim.com/

7
IT help desk ile kullanıcıların bilgisayarlarına güvenli uzaktan erişim sağlayın. Bilgisayarlarda kurulu olan yazılımları yönetin ve bilgisayarın donanım özelliklerini kontrol altında tutun.


Web Sitemiz: http://www.deskgate.com/


8
Faydalı siteler / Promosyon Ürünleri
« : 05 Mart 2019, 21:32:03 »
 
 
 
 
Depa Dekoratif Eşya Plastik Araçlar A.Ş, reklam ve tanıtım çalışmalarının vazgeçilmez unsuru haline gelen promosyon ürün tasarımı, üretimi ve baskı hizmeti faaliyetlerini icra ediyor.
Yeni nesil baskı teknoloji ve ekipmanlarına sahip bulunan markamız her tür baskı ve giydirme çözümleri sunuyor. Satışa sunulan seçkin ve etkili promosyon ürünlerinin çoğunu kendisi üreten Depa Promosyon, hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan online çözüm merkezi üzerinden gelen tüm talepleri karşılıyor.
Yenilikçi, esnek ve müşteri odaklı faaliyet. Depa Promosyon, mevcut ürün portföyünü sürekli yeniliyor ve promosyon trendlerine uygun ürün imalat ve tasarımı çalışmalarına imza atıyor. Promotif ürünlerden elde edilmek istenilen hedefin gerçekleşmesine yönelik etkinin artması için özgün tasarımlar ve kaliteli baskı yöntemlerine yer veriyor.
 
promosyon ürünleri, toptan promosyon, promosyon
 
Web Sitemiz: https://www.depapromosyon.com/ 

9
Faydalı siteler / Su Kaçağı Servisi
« : 01 Mart 2019, 15:53:44 »
 
 

 

 
 
Evinizin veya iş yerlerinizin mutfak, banyo, wc, gibi alanlarınızdan pis su veya temiz su tesisatları ayrıca kombi ile ısınma sağlıyorsanız odanızda bulunan kalorifer peteklerinize bağlı tesisat hatlarından su kaçağına bağlı sızan sular hem size hem de komşularınıza hasar verebilir.
 
Anka tesisat bünyesinde bulunan profesyonel su kaçağı tespit cihazları ve uzman personelleri ile  su kaçağına %100 çözüm üretmektedir. Su kaçağı servis talebiniz sonrasında en geç 1 saat içinde su kaçağına müdahale ediyoruz.Evinize gelen ekibimiz kırmadan su kaçağı bularak onayız doğrultusunda uygun fiyatlar ile onarım hizmeti de vermektedir.
 
Su Kaçağı Olması Durumunda Yapılması Gerekenler
 
•             Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olduğunu anladığınız anda dış kapı önünde bulunan su vanasını sıcak su tesisatınız da kaçak varsa kombi altındaki kırmızı renkli vanayı kapatın
•             Oda duvarlarında bulunan elektrik priz etrafında su kaçağına bağlı ıslaklık, prizlerin içinden su geldiğini görürseniz hemen elektrik sigortalarını kapatın.
•             Kombiniz de su seviyesini gösteren gösterge sürekli sıfıra iniyor veya su eksiltiyorsa hemen kombiyi kapatmalısınız.
 
Mutfak Tezgahı Altından Su Çıkıyor
 
Mutfakta bulunan su kaçakları genelde sıcak su tesisatında özellikle gece yarısı patlaması ile meydana gelmektedir. Bulaşık yıkanırken sıcak suya ihtiyaç duyulduğundan sıcak su çok fazla miktarda kullanıldığından mutfak temiz su tesisat boruları kalitesiz ve/ya işçilik hatalarından kaynaklı patlaması kaçınılmazdır.
 
Tuvaletten Alt Kata Su Sızıyor
 
Tuvaletler su kaçaklarının oluştuğu alanlardan biridir. Tuvaletten geçen tesisatların zamanla kalitesini kaybetmesi, şebeke suyun basınçlı gelmesi tesisat borularında su kaçağına neden olmaktadır. Tuvalette bulunan atık su pimaşlarını kameralı su kaçağı tespit cihazı ile görüntüleyerek su kaçağını tespit etmektedir. Temiz su tesisatında su kaçaklarını ise akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak tespit etmektedir.
 
Banyodan Alt Kata Su Akıyor
 
Banyodan alt kat komşunuza sızan sular için anka tesisat kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanmaktadır. Atık su tesisatlarında oluşan çatlak, eğim yetersizliği veya tıkanıklıklar pimaş görüntüleme cihazları ile tespit edilmektedir.
 
Üst Kattan Akan Sular İçin Ne Yapılmalı
 
Genelde banyo tavanlarında veya oda tavan ve duvarlarınızda ıslanmaya bağlı boya hasarları oluşuyorsa üst kat komşunuzun tesisatında su kaçağı olduğu habercisi olabilir.Tavan ve duvarlarınızda ıslaklık,kabarma gibi boya hasarları oluştuysa üst kat komşunuz ile irtibata geçerek öncelikle su saati vanasını kapatmasını akabinde su kaçağı tespiti hizmeti veren firmalardan destek almasını sağlamalısınız.Bu konuda anka tesisat ile iletişime geçmeniz durumunda en geç 1 saat içinde konutunuza yönlendirilen ekiplerimiz ile kırmadan su kaçağı tespiti ve 1 yıl garantili su kaçağı tamir hizmeti alabilirsiniz.
 
Su Kaçağı Bulmada Uzman Anka Tesisat
 
Kırmadan su kaçağı tespiti konusunda profesyonel cihazlar kullandığımızı sadece bunun tek başına yetmediğini ve bu cihazları kullanabilen uzman personelimizden bahsetmiştik.Temiz su tesisatlarında noktasal olarak su kaçağı bulma yaparak 1-2 fayans kırarak su kaçağı tamirini yaparız.Bu sayede sizleri hem hem ekonomik anlamda hemde zaman açısından tasarruf sağlarız.
Atık su tesisatlarınız da bulunan su kaçağı, tıkanıklık, conta sıyrılmalarını, çivi kaynaklı delinmeler gibi sebepleri kameralı su kaçağı tespit cihazları ile tespit eder yerini bölgesel olarak tarafınıza bilgisini ve onarım fiyatını veririz.Onay vermeniz durumunda aynı gün veya istediğiniz tarihte onarım programına alarak 1 yıl garantili su kaçağı tamir hizmeti veririz.
 
 
Web Sitemiz  :   https://www.ankatesisat.com/su-kacagi/
 

10
Faydalı siteler / Kolay Video Dersleri
« : 01 Mart 2019, 15:34:13 »

 
4 senedir youtubeda ders videoları çekmekteyim ağırlıklı olarak web tasarım ve programlama videoları çekiyorum onun dışında youtube eğitimleri, video montaj dersleri, pc dersleri, intro jenerik yapımı vs kısacası bilgisayar konusunda bildiğim her şeyi anlatıyorum kanalımı ziyaret ederseniz daha iyi anlayacaksınız herkese kolay gelsin
 
 
 
tasarım, javascript, php
 
Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UCO5Dm8YsOb9bOtBdIxmP7Rw
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=Oz2tvdWfv7E&t=1s

11
 
 
 
1979’dan bugüne, tam 40 yıldır, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için mekanik güç aktarım parçaları tedariğinde güvenilir bir çözüm ortağınız var!
 
Başta rulman, merkezi yağlama sistemleri ve elektrik motoru gibi ürünlerle ilgili mühendislik hizmetleri sunan Ünlü Teknik, kendi alanlarındaki lider markalar ve genişleyen ürün portföyü ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Ülke geneline yayılmış satış ağıyla, müşterilerine tek bir noktadan tedarik sağlıyor. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine verdiği önem, ekipman ömrünü uzatan güvenilir tamir ve bakım servisleri, eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile içinde bulunduğu sektöre yol gösteriyor, yön veriyor.
 
Ünlü Teknik; fabrikalardan makine imalatçılarına, otomotiv yedek parça dağıtım firmalarından bakım hizmeti veren özel servislere kadar çok farklı sektörden müşterisinin tedarik süreçlerini iyileştirmeyi kendisine görev biliyor. Müşterilerinin maliyetlerini azaltıp verimliliklerini artırmak için çalışıyor. Bu hedef doğrultusunda lojistik yatırımlarına devam ederken, dünya çapındaki global firmalarla yaptığı işbirliklerini pekiştirip güçlendiriyor. Rulman, merkezi yağlama sistemleri ve elektrik motoru gibi portföyünün önemli ürünlerinde kesintisiz bir tedarik zinciri kurup sahip olduğu lojistik gücünü müşterileriyle paylaşıyor. 
 
İşletmeye özel ve yerel hizmet sunabilme yeteneği ve deneyimli kadroları sayesinde, yoğun satış hacmini başarıyla yöneten Ünlü Teknik, verimli iş planları ve stoklu çalışma prensibi ile tüm ürünleri müşterilerine doğru ve zamanında ulaştırıyor.
 
Ünlü Teknik, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için mekanik güç aktarım parçaları tedariğinde, müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam edecek. 40 yıllık bilgi birikimi, deneyimi ve uzmanlığı ile birlikte...
 
 
 
Web Sitemiz: https://unluteknik.com/
 

12
 
 

 
Isparta Yeşil Sigorta Hizmetleri
 
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve daha fazla konu da yardımcı olabilmek için her geçen gün hizmet portföyümüzü geliştiriyoruz.
 
Trafik Sigortası
 
Isparta sigorta Kaza sonucunda diğer araçların ve üçüncü şahısların zararları için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.
 
Kasko
 
Sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması...
 
Konut Sigortası
 
Eviniz ve içindeki eşyaları yangın, hırsızlık, deprem, su baskını gibi durumalarda...
 
Dask
Meskenlerde depremin neden olacağı maddi zararların tazmin edilmesini sağlamaya yönelik...
 
Sağlık Sigortası
 
Bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi %100 ’e kadar güvence altına...
 
İşyeri Sigortası
 
İş yeriniz için gereksinim duyabileceğiniz teminatlar...
 
Bireysel Emeklilik
 
BES ile tüm sigortalıların 56 yaşında ve en az 10 yıllık prim ödeyerek emekli olmaları...
 
Seyahat Sigortası
 
Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurt dışı seyahatlerimiz de de beklenmedik durumlarla...
 
 
Web Sitemiz: https://www.ispartasigorta.com
 

13
Faydalı siteler / BEY EDUCATE
« : 20 Şubat 2019, 10:20:10 »

 
Biz Kimiz?
 
Türkiye’de farklı e-ticaret yöntemlerini zamanında uygulamış ve başarı elde ettikten sonra da başkalarına öğretmeye başlamış genç ve dinamik bir ekibiz.
 
Nasıl Başladık?
 
Öncelikle hepimiz kendi finansal özgürlüğümüzü, genç yaşta kazanarak hak ettiğimiz hayatı yaşamak için çalışan öğrencilerdik. İnternet üzerinden gelir elde etmenin ve e-ticaretin yaygınlaşması ile çoğunluğu Amerika’da olacak şekilde dünyanın önde gelen ticaret platformlarında mağaza açıp satış yapmaya başladık. Azim, kararlılık ve disiplin göstererek çok çalıştık; herkesin yapmadığı şeyleri yaptık ve sonunda da herkesin elde edemediği sonuçları elde ettik.
 
Biz internet üzerinden öncelikle ek gelir sonrasında da düzenli pasif gelir elde etmeye çalışırken bizim gibi uzmanlığa sahip, bize her türlü yardımı edebilecek, ve de bize balık vermeyip; balık tutmasını öğretebilecek kimse yoktu. Birçok zorlu yoldan kendimiz geçip yaptığımız hatalardan ders alarak bugünlere geldik. Sizlerin bizim yaşadığımız zorlukları yaşamanızı istemediğimiz için de öğrendiğimiz şeyleri sizlere öğretmeye karar verdik.
 
Hizmetimiz Hakkında
 
Sayısı günden güne artmakla birlikte şu an 5 adet e-ticaret eğitimimiz ve 2 farklı danışmanlık hizmetimiz var. Dünya standartlarındaki bu eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlere sıfırdan düşük bir bütçeyle kendi işinizi kurmayı ve kendi işinizin patronu olmayı öğretiyoruz.
 
Programlarımız sayesinde uluslararası pazarlarda satıcı hesapları açarak, uluslararası tedarikçilerden güzel kar marjları ile satabileceğiniz ürünler bulup, bu ürünleri sizi öne taşıyacak şekilde yüklemeyi ve ürünlerinizi pazarlamayı öğretiyoruz. Satış sonrasında ve sırasında müşterilerinize destek vermeyi ve hesaplarınızın sağlığını korumayı da sizlere anlatıyoruz.
 
İşleriniz büyüdüğünde sizlere Amerikada kendi şirketinizi kurabilmeniz için danışmanlık verip, bu süreci kısa sürede minimum sorunla atlatmanızı sağlayabiliyoruz.
 
Her ne kadar eğitimlerimiz herkesin anlayıp uygulayabileceği standartta olsa da, sizlere gerçekçi beklentiler vermek istiyoruz. Kendi internet işinizde başarılı olmak için özverili olmalı ve çok çalışmalısınız. Başka yerlerde görebileceğiniz ikili opsiyonlar, iddaa kuponları, saadet zincirleri, piramit şemaları gibi çoğu zaman gerçek değer katmadığınız, yaptığınız işten çok sisteminize dahil ettiğiniz insanların öncelikte olduğu sürdürülemez yöntemlerle karıştırmayın.
 
BEY Educate olarak öğrencilerimizin kurduğu mağazaların ve şirketlerin kazançlarından 1 kuruş bile ALMIYORUZ. Bizden tamamen BAĞIMSIZ olarak çalışıyorsunuz. Dolayısıyla da sorumluluk sizin elinizde. Başarıyı yaşamak için fedakarlık yapmak zorunda olan da sizsiniz.
Para Kazanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
İnternet üzerinden para kazanmak ve pasif gelir elde etmek için öncelikle size uygun olan yöntemi bulmanız gerekiyor. Sonrasında uygun bulduğunuz yöntemi bularak kendinize bir mağaza açmanız, satış geldikten sonra siparişini vereceğiniz (FBA hariç) ürünleri bulmanız ve de bu ürünleri doğru şekilde pazarlayarak mağazanıza müşteri getirmeniz gerekiyor. Sipariş geldiği zaman tedarikçilerinize ürünü nasıl kargolatacağınızı ve takip bilgilerini müşterilerinize nasıl ileteceğinizi anlatıyoruz.
 
Mağazalarınızın istatistiklerini yorumlamayı öğretip, işler istediğiniz gibi gitmediğinde neleri değiştirmeniz gerektiğini görebileceğiniz hale gelmenizi sağlıyoruz.
 
Çoğu kişi için günde 2 saat verimli çalışmak kazanç elde etmek için yeterli oluyor. İlk başlarda küçük başlayıp aylar geçtikçe kazancınızı arttırabiliyorsunuz. Size zenginlik vaad etmiyoruz, çünkü hangi işi yaptığınızdan bağımsız olarak zengin olmak çok farklı kişisel özellikler çalışma disiplini ve vizyon istiyor. Fakat, aylık birkaç bin lira ek gelir elde etmek düşündüğünüzden çok çok daha kolay.
 
$10 kar ile günde 4 ürün sattığınız zaman aylık $1200 kar etmiş oluyorsunuz. USD/TRY oranını göz önünde bulundurduğumuzda ayda yaklaşık ₺6000-6500 lira kar etmek hiç de imkansız değil. Yıllar da almıyor.
 
Gerekli çalışmalar sonucunda mağazanızı günde $10 kar bırakan üründen 40 tane satar hale getirirseniz ayda $12,000 kar edebilirsiniz. Bu da yaklaşık ₺60,000-65,000 lira kar etmek demek oluyor. Bununla hiçbir maaş yarışamaz. Herkes bu noktaya gelmeyebilir fakat bu miktarın 1/20’sini bile kazansanız hayatınız değişebilir.
Eğer siz de uzun dönemde sürdürülebilir bir iş kurarak, Türkiyedeki ekonomik krizden etkilenmeden aileniz ve sevdikleriniz için güzel bir hayat kurmak, hayattaki güzellikleri tatmak istiyorsanız, online gelir kaynaklarını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Siz kendinize inandıktan sonra mümkün olmadığını düşündüğünüz şeyleri bile yapabilirsiniz. Pes etmeyen birinin kaybetmesi imkansızdır. Siz de bu kararlılığı gösterin!
 
Detaylı bilgi için www.beyeducate.com adresini ziyaret edin.
 
Teşekkürler...
 
Batuhan Yener
 
 
 
 

14
Faydalı siteler / Kripto Kılavuz
« : 13 Şubat 2019, 08:20:35 »
 
 
 
Kriptokilavuz.com Blockchain ve Kripto Para teknolojileri hakkındaki Türkiye’nin en güncel ve en kapsamlı platformu. Kripto Paralar ve Blockchain teknolojilerinin en büyük ve en kapsamlı bilgi kaynağı ve haber platformu olma yolunda ilerliyorlar bunu yaparlarken aynı zamanda bitcoin ve Blockchain konularında bir çok bilgi kaynağı üretip neyin ne olduğunu anlatan kılavuzlar hazırlıyorlar ve yeni çıkan bir çok ICO’nun incelemesini yaptıkları bir bilgi bankası da üretiyorlar. Türkiye’de kripto para ve Blockchain teknolojileri alanında birçok farklı konulardaki içerikleriyle ilk ve tek olma özelliğine de koruyorlar. Kripto paralarla uğraşan kişilerin mutlaka göz atması gereken bir platform.
 
Web Sitemiz: http://www.kriptokilavuz.com

15
 
 
Şirketlerin ve iş yerlerinin olmazsa olmazlarından birisi olan güvenlik kameraları hırsızlık olaylarında ve daha çoğu olumsuz olaylara karşı büyük bir rol oynamakta ve şirket sahiplerinin ya da iş yeri sahiplerinin rahat bir nefes almalarını sağlamaktadır. Günümüzde bakıldığında çoğu evlerde ve binalarda da bulunan güvenlik kameraları ile insanlar güvenliklerini en üst seviyeye çıkarmakta ve hırsızlara karşı caydırıcı bir etken oluşturmaktadır. Piyasada güvenlik kamerası kurulumu ve bakımı yapan firmalara göre en uygun fiyat politikası ile kullanıcı yanlısı bir duruş sergileyen nesil bilişim ile sizler de iletişime geçebilir ve Güvenlik kamera sistemleri fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.
Profesyonel ve deneyimli kamera kurulum teknik elemanları ile tüm işlerini en doğru ve kaliteli bir şekilde yapan nesil bilişim ile sizler de online sitemiz üzerinden bir tık ile kolayca iletişime geçebilir ve Güvenlik kamera sistemleri, bilgisayar servisi fiyatları ile alakalı tüm soru ve görüşlerinizi bizlere 7 gün 24 saat kesintisiz bildirebilirsiniz.
 
Web Sitemiz. https://www.nesilteknoloji.com/
 

Sayfa: [1] 2

Rakipleriniz, siz 1 projeye teklif hazırlarken 10 projeye hazırlıyorlar.

Hem de sizin 10 da biri maliyetine.

Sebebini öğrendiniz, onlara yetişmeye niyetiniz varsa, hemen arayın.

mekanik tesisat metraj, keşif, yaklaşık maliyet yazılımı        AVANTAJLARI
  • En az 10 kalifiye personel almış kadar performans artışı sağlar. Alttaki videolardan görebileceğiniz üzere programın hızına aslında 100 adet personelle bile yetişmek imkansızdır. Örneğin: 20 km boru, 10 000 adet sprink metrajını, mahal cetveli dahil olarak 5 dakikada çıkarmak gibi.
  • 1 kalifiye personel maliyeti aylık 5 000 TL civarında olduğu düşünülürse, 10 adet personel maliyeti aylık 50 000 TL olmaktadır. Bu yüzden program ücreti önemsenmeyecek kadar azdır, zaten kendisini 1-2 saatte amorti etmektedir.
  • Hızlı ve hatasız şekilde metraj ve keşif çıkartır.
  • Vakit yetmediği için gelen işleri kaçırma problemini ortadan kaldırır.
  • Ayda 1-2 olan teklif verme adedini 20-30 lu rakamlara çıkartır. Bu sayede iş alma olasılığınız en az 10 kat artar.
  • Rakipleriniz programımızı kullanıyorlar ve bu saydığımız bütün avantajlara sahipler ve sizin rakiplerinizle mevcut metotlarla rekabet edebilmeniz mümkün değildir. Ancak programımızı kullanarak onlarla eşit şartlarda rekabet edebilirsiniz.
  • Personelin çalışma şevkini arttırır. Uykusuz, gece-gündüz iş yetiştirebilmek için sürekli yoğun tempoda çalışmaktan bıkmış, bunalmış personelin verimi düşer, hata yapma ihtimali artar. Programımızla metraj çıkarmak eğlence haline gelir, personel verimi ve motivasyonu sürekli üst seviyede tutulur.