İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - erdem190592

Sayfa: [1]
1
Haberler / Duvardan Duvara Halı Modelleri Haliflekss.com'da
« : 21 Mayıs 2017, 00:06:30 »
Sektörün Öncü markası Balci Dekarasyon Farkıyla www.haliflekss.com açıldı. 1941'den günümüze ev dekarasyon firması olan firmanın duvardan duvara halılarını heycan ile bekliyorduk. Ürünlerine birlikte göz atalım.

Duvardan Duvara Halı Modelleri
 Duvardan duvara cami halısı ve mescit halısı modelleri ile evlerimize neşe katacak kampanyaları ile bilinen balcı dekarasyonda binlerce ürün ve model halı modelleri sizleri bekliyor. Duvardan duvara halılar evimizin neşesi olacak. Yaptığı ürün geliştirme stilleri ile kendin düşün sana göre tasarlayalım sistemiyle hizmetine devam eden firmamızın ürettiği duvardan duvara halı m2 fiyatları kampanya doğrultusunda açılışa özel peşin fiyatına taksit imkanı ve %15'e varan indirim fırsatı ile sizlerin olmak için bekliyor. Koku yapmaz ve anti alerjik olan duvardan duvara halı modelleri teslimat sürecinden döşenme sürecine kadar evinizin farkını yaratacak şekilde tasarlandı. Hemen Bizimle iletişime geçin ve evinizin farklı olduğunu haliflekss.com ile fark edin!
2
Isıtma Soğutma sektörünün lider kuruluşu Ekin Endüstriyel uzun soluklu çalışmalarının ve yatırımları sonunda MIT Hijyenik Membranlı Genleşme Tankı  serisini piyasaya sundu ,
‘’Genleşme Tankları tesisat sistemlerindeki basınç kontrolünü ve su desteğini sağlayan tesisat ekipmanıdır’’. 8LT ile 10.000 LT arasında üretimi yapılan MIT hijyenik membranlı genleşme tankı serisinde tesisat içinde birikip bekleyen suda oluşan bakterilerin çözümü olarak gelenekselleşmiş, sıradan kauçuklu membran yerine Epdm ve Butil kauçuklu membran kullanılarak kullanım suyunda daha hijyenik olunması hedefleniyor.
10,16,25 bar seçenekleri ile  2 yıl  Ekin Endüstriyel garantisi altında sunulan Hijyenik Membranlı Genleşme Tankı serisinin Flanşı(mm):80-110 olup yüksekliği(mm) 195’dir.
http://www.ekinendustriyel.com/

Sayfa: [1]

Rakipleriniz, siz 1 projeye teklif hazırlarken 10 projeye hazırlıyorlar.

Hem de sizin 10 da biri maliyetine.

Sebebini öğrendiniz, onlara yetişmeye niyetiniz varsa, hemen arayın.

mekanik tesisat metraj, keşif, yaklaşık maliyet yazılımı        AVANTAJLARI
  • En az 10 kalifiye personel almış kadar performans artışı sağlar. Alttaki videolardan görebileceğiniz üzere programın hızına aslında 100 adet personelle bile yetişmek imkansızdır. Örneğin: 20 km boru, 10 000 adet sprink metrajını, mahal cetveli dahil olarak 5 dakikada çıkarmak gibi.
  • 1 kalifiye personel maliyeti aylık 5 000 TL civarında olduğu düşünülürse, 10 adet personel maliyeti aylık 50 000 TL olmaktadır. Bu yüzden program ücreti önemsenmeyecek kadar azdır, zaten kendisini 1-2 saatte amorti etmektedir.
  • Hızlı ve hatasız şekilde metraj ve keşif çıkartır.
  • Vakit yetmediği için gelen işleri kaçırma problemini ortadan kaldırır.
  • Ayda 1-2 olan teklif verme adedini 20-30 lu rakamlara çıkartır. Bu sayede iş alma olasılığınız en az 10 kat artar.
  • Rakipleriniz programımızı kullanıyorlar ve bu saydığımız bütün avantajlara sahipler ve sizin rakiplerinizle mevcut metotlarla rekabet edebilmeniz mümkün değildir. Ancak programımızı kullanarak onlarla eşit şartlarda rekabet edebilirsiniz.
  • Personelin çalışma şevkini arttırır. Uykusuz, gece-gündüz iş yetiştirebilmek için sürekli yoğun tempoda çalışmaktan bıkmış, bunalmış personelin verimi düşer, hata yapma ihtimali artar. Programımızla metraj çıkarmak eğlence haline gelir, personel verimi ve motivasyonu sürekli üst seviyede tutulur.