İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - erdem190592

Sayfa: [1]
1
Faydalı siteler / Duvardan Duvara Halı Blog
« : 18 Haziran 2017, 14:22:26 »
Halı yıkama , halı çeşitleri duvardan duvara halı döşeme ve duvardan duvara halı ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz. En güzel blog yazılarının bulunduğu blog sayfası.
www.halidunyasi.wordpress.com/

2
Haberler / Duvardan Duvara Halı Modelleri Haliflekss.com'da
« : 21 Mayıs 2017, 00:06:30 »
Sektörün Öncü markası Balci Dekarasyon Farkıyla www.haliflekss.com açıldı. 1941'den günümüze ev dekarasyon firması olan firmanın duvardan duvara halılarını heycan ile bekliyorduk. Ürünlerine birlikte göz atalım.

Duvardan Duvara Halı Modelleri
 Duvardan duvara cami halısı ve mescit halısı modelleri ile evlerimize neşe katacak kampanyaları ile bilinen balcı dekarasyonda binlerce ürün ve model halı modelleri sizleri bekliyor. Duvardan duvara halılar evimizin neşesi olacak. Yaptığı ürün geliştirme stilleri ile kendin düşün sana göre tasarlayalım sistemiyle hizmetine devam eden firmamızın ürettiği duvardan duvara halı m2 fiyatları kampanya doğrultusunda açılışa özel peşin fiyatına taksit imkanı ve %15'e varan indirim fırsatı ile sizlerin olmak için bekliyor. Koku yapmaz ve anti alerjik olan duvardan duvara halı modelleri teslimat sürecinden döşenme sürecine kadar evinizin farkını yaratacak şekilde tasarlandı. Hemen Bizimle iletişime geçin ve evinizin farklı olduğunu haliflekss.com ile fark edin!
3
Malzeme bilgileri / Boyler
« : 06 Nisan 2017, 15:44:48 »
Boyler ile güneş enerjisini oldukça verimli kullanabilirsiniz. Güneş kollektörü ile birlikte boyler ve eşanjör yardımıyla bedavaya evinizi ısıtmabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için boyler makalesini okumanızı tavsiye ederim.

4
Isıtma Soğutma sektörünün lider kuruluşu Ekin Endüstriyel uzun soluklu çalışmalarının ve yatırımları sonunda MIT Hijyenik Membranlı Genleşme Tankı  serisini piyasaya sundu ,
‘’Genleşme Tankları tesisat sistemlerindeki basınç kontrolünü ve su desteğini sağlayan tesisat ekipmanıdır’’. 8LT ile 10.000 LT arasında üretimi yapılan MIT hijyenik membranlı genleşme tankı serisinde tesisat içinde birikip bekleyen suda oluşan bakterilerin çözümü olarak gelenekselleşmiş, sıradan kauçuklu membran yerine Epdm ve Butil kauçuklu membran kullanılarak kullanım suyunda daha hijyenik olunması hedefleniyor.
10,16,25 bar seçenekleri ile  2 yıl  Ekin Endüstriyel garantisi altında sunulan Hijyenik Membranlı Genleşme Tankı serisinin Flanşı(mm):80-110 olup yüksekliği(mm) 195’dir.
http://www.ekinendustriyel.com/

Sayfa: [1]