İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - emolinelaminat

Sayfa: [1]
1
Diğer Firmalar / ÖRÜMCEK STAND - Derin Display
« : 11 Temmuz 2016, 15:03:01 »


ÖRÜMCEK STAND AÇIKLAMA -4
 
Geniş görsel sunum alanı sayesinde reklamlarınızı en çarpıcı şekilde yapabilirsiniz. Oval örümcek stand ve düz örümcek stand  seçenekleri  ile kullanacağınız alana göre istediğiniz ölçülerde yapılabilir.
Alüminyum profil ve plastik aparatlardan oluşur. İskeleti örümcek ağına benzediği için örümcek stand denilmiştir.
Stantta kullanılacak görsel en iyi baskı kalitesinde basılır ve pvc panellere sıvanır. Sıvama ve kesim işlemleri bittikten sonra panellere yapıştırılan şerit mıknatıslar ile görsel standa takılan demir çubuklar birbirini tutar. Tercihe göre alınan spot ışıklar görseli daha dikkat çekici hale getirir.
Stand ve baskıları aynı çanta içinde teslim edilir. Çantası masa olarak da kullanılan örümcek stand portatif ve dayanıklı olması sebebiyle en çok tercih edilen reklam sunum standıdır.
 
ÖRÜMCEK STAND AÇIKLAMA-5
 
Örümcek stand reklam-tanıtım ürünüdür. Kolay taşınabilir olması en önemli tercih sebebidir. Fuar alanları, avm, seminer hatta yurt dışında tercih edilebilir. Fuar alanlarınızı örümcek stand ile kaplayabilirsiniz. Kullanılmak istenilen yere göre örümcek stand ölçüsü ayarlanabilir. Örümcek stand düz bir zemine kurulumu yapılır, çubuklar iskelet üzerinde bulunan aparatlara takılır. Örümcek stand sabitlenmiş olur. Son olarak dijital baskı üzerine yapıştırılan mıknatıslar ile örümcek standa yapıştırılır.. Örümcek stand ürünlerinizi sergilemek için hazırdır.
 
ÖRÜMCEK STAND AÇIKLAMA-6
 
Örümcek stand organizasyonlarda şirketinizin tanıtımını yapmak için kullanabilceğiniz pratik ve portatif bir üründür. Açılmadan önce az yer kaplayan açıldıktan sonra görselliği ön plana çıkaran bir üründür. Ölçülerine göre baskı yapılabilir.Fiyat ölçülerine göre değişir.Kurulumu için ekstra malzemeye gerek yoktur. Yaklaşık 10 dakika içinde örümcek standınız kullanıma hazır.

2

Türkiye’nin lider üretici firmaları tarafından tercih edilen online satış mağazası network ve kabinet alanında kusursuz hizmet sunuyor. Kabinet denince birçok ürünü markayı ve aksesuarlarını bulabileceğiniz kocaman online bir depo olarak düşünebilirsiniz. Patch kablol , data prizleri , data konnektörler , rack kabinet, patch panel , kabinet aydınlatmaları , kabinet prizleri gibi birçok ürüne hemen ulaşabilir kredi kartı ile yada havale/eft yöntemi sayesinde dakikalar içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz.
Sayfanın amacı karmaşık bilişim ürünlerinin yanı sıra tek arayüz içerisinde tüm kabinet ve network ürünlerinin satışını sade ve en güncel en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmaktır. Ayrıca canlı destek sayesinde site üzerinden anında destek alabilirsiniz. RJ45 konnektörler, telefon konnektörleri , rj45 boot şapka gibi ürünlerin toplu satışınında bulunduğu www.kabinetwork.com alanında uzman meslektaşlarına ve bayilerine ellerinde olmayan ürünleri dahi tedarik ederek ulaştırmayı başarıyor.
Cat5 Cat6 utp ve ftp konnektör fiyatları , kabinet fiyatları ve kabinet ölçüleri gibi tüm içerikleri size ulaştırarak doğru seçenekler sunuyor. Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

3
İmalat firmaları / Gonenc Emlak Blog
« : 15 Nisan 2016, 16:41:03 »

Gonenc Emlak Blog

1994 yılında Marmariste kurulan Gonenc Emlak Şirketi, Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Ticaret Odası üyesi olan gayrimenkul danışmanlık şirketimiz, Marmaris Emlak Piyasasında; bilgi, birikim, deneyim bileşkesinde oluşan vizyon ile satış süreçleri yönetmektedir.

Sibernetik devrimin ardından, bilgi en büyük güç oldu. Geleneksel yöntemler sektörümüzde rafa kaldırıldı. Bir masa ve kasa dönemi tamamen sona erdi. Satılık emlak arayanlar artık, sokakları dolaşarak ev aramıyorlar. Evlerinde kahvelerini yudumlarken, akıllı telefonlarından veya bilgisayarlarından Marmaris satılık emlak yazarak arama motorlarından arayışlarını yapıyorlar. Ofisinde müşteri gelecek, ona birşeyler satmaya çalışacak emlakçı, komisyoncu tipi kaybolmaya mahkum. Karşı koymak, direnmek mümkün değil.
Gonenc Emlak Şirketi, emlak marketing ve stratejik planlama yöntemlerini kullanıyor. Danışmanın değerini belirleyen verdiği hizmetin kalitesi, bilgisidir. Mobil uyumlu web sitemiz, İnteraktif  Bilgi Bankası niteliğindeki düzenli güncellenen portföyünden sunumları yayınlamaktadır. Seçilen ilanlar video görsel gücü ile desteklenmektedir. Nitekim, gayrimenkul sektörüne yönelik www.gonencemlakblog.com sitemiz, alıcı, satıcı karar verme sürecine katkı amacıyla, bilgi alt yapısını oluşturmaya yönelik hazırlanmıştır. Platform özelliğindeki sitemizde, izleyici ve müşterilerimizden gelen talepler değerlendirilerek gündeme alınmaktadır. Duyuru, haber ve ilan bilgileri, analizler hakkında açıklamalar makalelerde verilmektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

4
İmalat firmaları / Op. Dr. Onur Çukurluoglu
« : 06 Nisan 2016, 15:37:01 »


[size=0pt][/size]

[size=0pt]Sağlıklı olmaya çalışmak ne kadar önemli ise artık günümüzde dinamik fit ve güzel görünmeye çalışmak da o kadar önemli hale geldi. Bu kavramlar dışarıdan sağlıklı görünmemizi etkileyen en önemli parametreler aslında. Günümüzde sağlıklı beslenme diyetlerinin ön plana çıkması çeşitli spor branşlarının popülerliğinin artması gibi güzelleşmeye yönelik yöntemlerde de artış gözlüyoruz.[/size]

[size=0pt]Güzelliğin korunması yada daha estetik bir görünüm kazanılması için estetik cerrahi ve cerrahisiz estetik işlemler oldukça sık yapılan işlemler olarak karşımıza çıkıyor. İkili ilişkilerde ilk dikkat edilen yüz olduğu için yüz bölgesi estetik işlemleri en çok tercih edilen işlemlerdir. Özellikle burun estetiği ameliyatları hem erkek hem de kadınlar tarafından en sık başvurulan ameliyatlardır. Göz çevresi estetiği ikinci sıklıkta yapılan işlemler, özellikle göz kapağı ameliyatları daha dinamik ve genç bir bakış için tercih ediliyor. Yüz bölgesinde ameliyatsız estetik işlemler tüm dünyada en sık yapılan uygulamalar arasında yer alıyor. Özellikle Botoks ve dolgu uygulamaları bunu takiben mezoterapi, PRP, Dermapen ve antiaging uygulamalar hem genç görünümün korunması hem de daha güzel görünmek için tercih edilen uygulamalardan. Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemlerinden saten yüz germe ve ip askılama teknikleri de özellikle orta yaş bayanların tercihinde yer alıyor.[/size]

[size=0pt]Fit ve çekici görünen bir vücut için de estetik uygulamalar rağbet görmekte. Bayanlarda özellikle meme estetiği kadınsı görünümün öne çıkarılması için çok tercih ediliyor. Gelişen teknoloji ile silikon protez güvenliği arttığı için meme büyütme ameliyatları artık günümüzde daha başarılı sonuçlar ile elde edilebiliyor. Hamilelik sonrası vücutta oluşan deformitelerin düzeltilmesi için meme dikleştirme ve karin estetiği bir arada yapılabiliyor.[/size]

5
Diğer Firmalar / Estetik Merkezi İstanbul
« : 11 Mart 2016, 11:01:54 »

 
Estetik Merkezi İstanbul ve Barsan Health Estetik operasyonların daha sıklıkla yapıldığı Estetik Merkezi İstanbul’da neredeyse her hastanede bulunan uzman estetik ve plastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen operasyonların başarısı da İstanbul’u Estetik Merkezi haline getiren bir başka unsurdur. Estetik operasyon konusunda bu kadar gelişmesini sosyo-ekonomik ve sosyo-kültürel yapılara da borçlu olan İstanbul, estetik ve plastik cerrahi konusunda sempozyumların, kongrelerin de en çok düzenlendiği ve bu alandaki teknolojiye de en hızlı ulaşılması da Estetik Merkezi İstanbul olarak akıllara kazınmasındaki bir başka etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Barşan Health olarak Estetik Merkezi İstanbul başlığında sizlere sağlık turizmi hizmeti vermekteyiz.
www.barsanhealth.com
barsanhealth.com

6
İmalat firmaları / Laminat Parke
« : 03 Mart 2016, 12:24:07 »

 
Laminat Parke[size=78%] [/size]
Ev dekorasyonunda en etkili unsur yer zemindir. Size gelecek tüm misafirleriniz en çok zemine dikkat edecektir. Laminat parke günümüzde en çok tercih edilen zemin döşeme ürünüdür. Her insanın zevkine ve tarzına göre renk ve çeşit bulunan Laminat Parkeler evinize ve iş yerinize güzel bir hava katacaktır. Laminat Parke, tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. En önemlisi ise laminat parkeyi nereye uygulamak istediğinizdir. Laminat Parkeler genel olarak iki sınıfa ayrılır. Bunlardan birincisi ticari laminat parkedir ve ikinsisi olarak konut laminat parke.[/size][size=78%] [/size]
Site : www.emoline.com.tr[/size][size=78%] [/size]
emoline.com.tr

Sayfa: [1]