2008 Kýþ Modasý

Başlatan mira, 21 Eylül 2008, 22:09:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mira

Dizüstü Çorap Önceleri bu çoraplar sadece bacaklarý ýsýtmak icin giyilirdi. Fakat 2007 2008 sonbahar ve kýþ kolleksiyonunda trend, dize kadar olan ve diz üzeri yün opak çoraplar. Opak çoraplarýn renk renk olanlarý, siyah ve gri tonlarý 2007 2008 kýþ sezonunda çok kullanýlacak gibi görünüyor. Bence düz bir babetle giyerek sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz. Tabi topuklu ayakkabýlarla giyerseniz daha seksi durabilir.

Eldiven
Bu kýþ eldivenlerin parmaksýzý, dirseðe kadar uzun olaný, bilekte biteni, deri, örgü ve rugan olanlarý sýkça karþýmýza çýkacak. Dirseðe kadar olan eldiven modellerini büzerek kullanýrsanýz trende ayak uydurmuþ oluyorsunuz.

2007 2008 kýþýnda eldiven takmayý sevmeyen bile eldiven kullanacak sanýrým. Soðukta ellerinizin kurumasýný ve çatlamasýný istemiyorsanýz zaten bu zarif modellerden bir kaç tanesini tercih etmelisiniz. Beyler içinde ayný þey geçerli sadece onlarýn kullanacaðý modeller sýnýrlý hatta tek tip diyelim
Leopar

Leopar desenleri bu yaz olduðu gibi sonbahar kýþ sezonunda da çok fazla var. Yýllardýr raflara kalkan leopar desenleri kýyafet, aksesuar ve ev dekorasyonunda dikkat çekmeye devam ediyor. Ayakkabýdan, þapkaya, çantadan, cekete ve tokaya kadar herþeyde leopar deseni var. Prada, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Moschino, Ýpekyol ve Morgan gibi markalarýn sunduðu ceket, trençkot ve elbiseler leopar desenlerinin trendini simgeliyor.
Bol Pantolonlar

Milano Moda Haftasýnda göze çarpan yüksek belli, bol paça pantolonlar 2007 2008 sonbahar kýþ modasýnda dikkat çekiyor. Skinny jean ve pantolonlardan sýkýlanlara müjde, açýkçasý ben görmekten sýkýldým, yakýþan yakýþmayan herkes giydi. Bol pantolon modasýna uymak isteyenler bir beden büyük pantolon alýp belini kemerle büzecekler. Renklerde ise siyah, füme, gri tonlarý ön planda.Victoria Beckham’ýn kýyafeti bu kýþýn trendlerini ve renklerini simgeliyor. Bol pantolonu, kemeri, þapkasý ve gri hýrkasý her biri bu kýþ sezonunun modasý.
Uzun Hýrkalar
2007 2oo8 kýþ modasýnda paltolarýmýza alternatif olarak uzun, kalýn ve saç örgü hýrkalar çok kullanýlacak. Hýrkalarý fýrfýrlar, kemerler, saç örgüleri süsleyecek.
Kürkler
New York ve Milano’da yapýlan defileler 2007 2008 kýþ trendleri hakkýnda bize ipucu vermeye devam ediyor. 2007 2008 kýþ modasýnda, kürklerin geri döndüðü ve çok fazla kullanýlacaðý ortada. Modeller uzun manto þeklinde, kýsa hakim yakalý, kabarýk pelerin þeklinde, deri karýþýmý yelek gibi olanlar, kapiþonlu belden kemerliler, renklerde ise siyah, gri, yeþil,bej tonlarý hakim. Hayvan haklarý savunucularýnýn tepkilerine raðmen bu kýþ Fendi’den Armani’ye bir çok marka 2007 2008 kýþ modasýnda kürk tasarýmlarýna yer verdi. Günümüzde kürklerin taklitleri oldukça baþarýlý yapýlmakta, eðer hayvan haklarýna karþý duyarlý olanlar varsa bunlarý tercih edebilir. Böylece kürk giyme keyfinden mahrum kalmamýþ olursunuz ve vicdanýnýz rahat eder. Emitasyon kürk giymiþ diyenlere aldýrmayýn
Alýntý.

TheGodFather

her sene ayný þeyi giyiyoruz ne modasý.