Gönderen Konu: Otel ve Tatil Rezervasyonları Buradan Yapmak Çok Ekonomik  (Okunma sayısı 60 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OtelGurusu

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
İnternet o kadar hızlı gelişiyor ki artık bir çok işlemi İnternet üzerinden yapmamız mümkün örneğin marka ismi vermeksizin yoğurt, çikolata hatta acil durumlarda bebek maması yapmak için süt siparişi verebileceğiniz ve siparişinizi yarım saatte kapınıza kadar getirip teslim edecek İnternet nimetleri mevcuttur. Ülkemiz böyle yenilikler sayesinde mümkün olduğunca gelişip ilerleme kaydetmektedir. Eğitim de buna çapraz olarak ilerleme kaydedebilirse gerçek anlamda iyi şeyler yaşayacağımızı kabul edebiliriz.

Her insanın eğitim, iş ve daha bir çok aşamada gelişmeye ihtiyacı olduğu gibi en çok geliştirmesi gereken konu uzun ve sürdürülebilir hayatın da deşarj ve şarj durumları olduğunu ve bunu uygulamazlar ise uzun ömürlerinin kısalacağın görebiliriz. Ne demek mi istiyorum? şunu söylemek istiyorum insanlar hiç dinlenmeden, durmadan çalışırlar ise sonuçlarına katlanamayacakları şekilde boş vakit geçirdiklerini anlayacaklardır. Örneğin yaş olmuş 65 ve emeklisiniz hayat planlarınızın hepsini emekliliğe sakladınız. Örneğin rafting yapacaksınız bu yaştan sonra yapabilirsiniz ama herhangi bir kaza ya da sağlık probleminde iyileşmeniz uzun süreceği için her tatilinizde böyle benzer aktivitelerde mutlaka birde iyileşme süreçeleri ile boğuşacaksınız. Bazı kazalar insanın acısına dayanamayacağı derece oluştuğu için ölüm ile sonuçlanmaktadır. Tamam bu anlattıklarım çok üzücü ve kötü ama gelelim gerçeklere eğer erken rezervasyon ile tatil yapabilir iseniz hem bütçeniz hemde yaşamınız sorunsuz olacaktır.
Örneğin İstanbul da bir Otel ihtiyacınız var o zaman İstanbul Otelleri hakkında Otel Perisi İnternet sitesinden hem İstanbul hakkında hemde semtlerindeki oteller hakkında ayrı, ayrı detaylı bilgiler alabilirsiniz. Rezervasyonlarınıza ön ödeme ya da başka bir komisyon ödemiyorsunuz. Tüm ücretlerinizi otele ödediğiniz için Otel Perisi sizden hiç bir ücret almadan bu işlemi yapmaktadır. Tabi Otel Perisi bu konudaki gelirini ise siz müşterilerini yönlendirdiği otellerden sağlamaktadır. Oteller de ücreti doğrudan aldıkları için otelin müşterisi ile Otel Perisi müşterisi arasında farklı fiyatlar uygulamamaktadır. Bu tür avantajları nedeni sizlerinde bilmesi ziyaret etmesi gereken bir İnternet sitesi olarak görüyorum. Android ve iOS uygulamarı da olan Otel Perisi sizlere mobil ve diğer platformlar üzerinden de hizmet vermektedir.

https://www.otelperisi.com