Haberler:
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sıhhi Tesisat Boru Metrajı ve Yaklaşık Maliyet Hesaplaması  (Okunma sayısı 4323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NZN Bilişim

• Üye
  • **
  • Rep Puanı: 15000
  • Profesyonel Yazılım Hizmetleri
    • Profili Görüntüle
Normal metodlarla 10 metraj çıkarabilecek sürede 1000 adet Boru ve diğer bütün tefrişat metrajını, izolasyon ve boyalarıyla birlikte yaklaşık maliyetini, metraj cetvelini, mahal listesini çıkarmanın rahatlığını yaşayın.

Önce elle metraj hesaplayıp, sonra bunları tek tek yaklaşık maliyet programlarına aktarma devri artık kapandı, her iki işlemi aynı anda CAD programınızda sizin yerinize program yapsın.

Hangi boru tipinin hangi çapı için hangi pozu alacağınıza sizin yerinize program karar versin, montaj bedellerini de otomatik olarak hesaplayıp ayrıntılı yaklaşık maliyet, keşif çıkarsın.

[youtube]8XD2Q-hYRFc[/youtube]
AutoCAD, Excel, otomasyon, eklenti, makro, VBA, VSTO, .NET, VB.NET hizmetleri.

Çevrimdışı emin5656

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: 0
    • Profili Görüntüle
PROGRAM ÇOK GÜZELMİŞ ANLATIM VİDEOSUNU İZLEDİM EMEK HARÇANMIŞ BİR PROGRAM

Çevrimdışı NZN Bilişim

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederiz. Programın ilk videoları ile son videoları arasında çok fark oldu, çünkü sürekli geliştiriliyor, yeni özellikler ekleniyor.
Güncel videolarımızı YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL-OzsAwujZO3IPBi1lakowNiVO7DV9XjV

Çevrimdışı emin5656

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
takip ediyorum sitenizi sürekli ama bu yazılımları yeni fark ettim   
aslında mekanik bir projem vardı ona bakıyordum metraj ları çıkarmak için sadece metraj dolaşırken programı fark ettim aslında demo larını yapsanız bir haftalık sadece kullanıcı acısından belki fikir sebebi olur sonucu ekrana verecek ama çıktı vermeyen 

Çevrimdışı NZN Bilişim

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Emin Bey,
İsteyenlere 15 günlük tam sürümü deneme olarak gönderiyoruz.
Programlarımız HASP donanım kilitleriyle çalıştığı için sadece kilit ücretini depozito olarak alıyoruz. Kilit iadesi yaparsanız depozito ücreti tarafınıza tekrar iade ediliyor. Gerçi şimdiye kadar hiç iade olmadı, her deneyen satın aldı ama böyle bir kolaylık sağlıyoruz.

Çevrimdışı emin5656

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kilit sistemi nasıl oluyor onu anlamadım  programın kurulu olduğu bilgisayarda İnternet olması mı lazım kiitti açmak için

kilit ücreti ne kadar

Çevrimdışı NZN Bilişim

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kullandığımız kilitler donanım kilidi. İnternet gerekmiyor.
Hangi bilgisayara takılırsa yazılımlar o bilgisayarda çalışır. Aynı anda sadece 1 bilgisayarda kullanılabilir.
Deneme amaçlı kullandığımız kilitler zaman ayarlı özel kilitler olduğu için fiyatları $ bazlı, şu anda 250TL civarında.

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.14 | SMF © 2017, Simple Machines
Bu sayfa 0.048 saniyede 19 sorgu ile oluşturulmuştur